Mevr. Joke (W) van Vrouwerff, nr. 3, Gellicum/Wethouder Platteland Gemeente West Betuwe

De lokale partij Verenigd West Betuwe wil zich inzetten voor een open en transparante overheid. Bestuurlijke daadkracht en komt op voor het (echte) dorps- en kernenbelang. Het roer moet om. Een betrouwbare overheid voor iedereen. Wij staan voor een veilige woonomgeving. Als iedereen maar langs de zijlijn blijft staan en accepteert wat er gebeurt, dan krijg je een bestuur waar je niets meer mee kunt en niets meer durft te zeggen. Verder zet ik mij in voor behoud van cultuur-historische objecten in onze gemeente en stimuleren wij culturele activiteiten.

Verenigd West Betuwe vindt het belangrijk dat winkeliers zelf moeten kunnen bepalen of ze op Zon- en Feestdagen hun winkels willen openstellen voor het winkelend publiek. De gemeente dient daarbij voorwaarden te stellen aan openingstijden, zodat kerkgangers zich niet storen aan het winkelend publiek. Bijvoorbeeld openstelling van 12.30 uur tot 17.30 uur. De winkelier kan zelf bepalen of hij/zij wel of niet open wil zijn.

Onze andere kandidaten